POZOR novinka: Školenie programovania robotov Mitsubishi ZADARMO aj v CZ jazyku !!!

logo-MitsubishiFactory-Automation_500Nebolo to tak dávno, čo spoločnosť Mitsubishi Electric prišla so sériou on-line kurzov programovania priemyselných robotov. Vzhľadom na pôsobnosť v SK a CZ trhu aktualizuje svoje kurzy a rozširuje ich jazykové mutácie. Čitateľov Slovenska a Českej republiky určite poteší CZ jazyk.

Programovanie priemyselného robota nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad môže zdať. V prípade, že Vás spoločnosť, medzi ktoré patrí taktiež MITSUBISHI ELECTRIC, zasvätí do problematiky programovania ich robotov, tak si môžeme povedať, že programovanie je naozaj hrou!

V spolupráci so spoločnosťou Mitsubishi Electric sme pre Vás pripravili sériu videí s návodmi na naprogramovanie priemyselných robotov od uvedenej spoločnosti. V prípade, že patríte medzi tých, ktorí uvažujú nad ich kúpou, neváhajte si pozrieť jednotlivé videá slúžiace ako návod a inšpirácia zároveň!

Obsah on-line kurzu programovania robotov Mitsubishi zahŕňa:

Programovanie robota Mitsubishi– Lekcia č.1

Programovanie robota Mitsubishi– Lekcia č.2

Programovanie robota Mitsubishi– Lekcia č.3

Programovanie robota Mitsubishi– Lekcia č.4

V kategórii “Návody a inšpirácie” Vám prinášame sériu návodov na konfiguráciu, programovanie a zoznámenie sa s rôznymi vývojovými prostrediami či technológiami. Návody od spoločnosti Mitsubishi Electric nájdete TU!

Videá sú dočasne v anglickom jazyku. Pripravujeme však pre Vás jazyk našej reči známy ... Mitsubishi Programovanie robotov Autor: Mitsubishi Electric / sk@mpl.mee.com

  • Roboty,
  • Frekvenčné meniče,
  • Ističe/stýkače,
  • PLC/HMI,
  • Servo/riadenie pohybu