EPLAN a ich zmodernizovaná podpora zákazníkom | + tutoriály pre začiatočníkov

EPLAN podpora? Pracujete s EPLAN, hľadáte podporu či máte záujem začať s ich softvérom a neviete ako a kde začať?

EPLAN v posledných mesiacoch aktívne pracuje na skvalitňovaní podpory zákazníkom.

Musíme uznať, EPLAN pripravil množstvo materiálov, ktoré ocenia nielen skúsení elektroprojektanti, ale aj začínajúci inžinieri. Na ich zmodernizovaných web stránkach nájdete množstvo zaujímavých návodov,  tutoriálov pre začiatočníkov, technické tipy a mnoho iného.  

Informačný portál EPLAN | EPLAN podpora

EPLAN Solution Center pre zákazníkov so servisnou službou SWS

Máte nejaké otázky alebo potrebujete ďalšie informácie k softvérovej službe SWS? Radi vám pomôžeme – zavolajte alebo nám pošlite správu! Telefon: +421 347 741 324

Všetci zákazníci so servisnou službou SWS majú komplexnú podporu vďaka on-line systému "EPLAN Solution Center". Táto on-line webová aplikácia výrazne uľahčuje komunikáciu a sledovanie vašich individuálnych otázok / požiadaviek k systému EPLAN. Tým sa celý proces zadávania dotazov zrýchľuje a nám umožňuje promptne odpovedať na vaše otázky. Naviac máte možnosť si kedykoľvek pozrieť stav spracovania vašej požiadavky (ticketu).

EPLAN Technická podpora, KLIKNI TU!

Informačný portál EPLAN | EPLAN podpora

EPLAN Electric P8

EPLAN Electric P8 je konzistentný, integrovaný a rýchly projekčný systém pre plánovanie a návrh elektrotechniky pre stroje a zariadenia. Softvér podporuje širokú škálu projekčných metód: od ručného vytvárania až po štandardizované, na šablónach založené prístupy. Dáta projektu, akonáhle sú zadané do schémy, sa stávajú základom pre aizované dokončenie dokumentácie strojov a zariadení. Stručne povedané, EPLAN Electric P8 vám ponúka oveľa viac ako "len" kreslenie schém zapojenia

EPLAN Electric P8

EPLAN podpora? YOUTUBE kanál

EPLAN špecialisti vytvorili cenný obsah v podobe video tutoriálov, ktoré zaručene ocenia či už začinajúci inžinieri, tak aj experti pôsobiaci v danej oblasti dlhé roky.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLgb8St4kyr3rfzWJ_d251-V6pqgFFSccL

Prečítaj si tiež: EPLAN oznamuje prechod na model predplatného

Autor: Redakcia DailyAutomation

Zdroj: Eplan