EPLAN oznamuje prechod na model predplatného

EPLAN| Priemyslová transformácia je v plnom prúde a v dôsledku toho sa mení situácia na trhu. EPLAN sa týmto zmenám dôsledne prispôsobuje: od augusta 2021 bude nové softvérové licencie ponúkať výhradne na základe predplatného. Spoločnosti budú ťažiť predovšetkým z väčšej flexibility.

Od 1. augusta 2021 bude EPLAN ponúkať nové licencie výlučne ako predplatné. Generálny riaditeľ spoločnosti EPLAN, Sebastian Seitz, vysvetľuje tento krok: „Pre našich zákazníkov orientujeme naše podnikanie stopercentne na budúcnosť. Toto prevratné rozhodnutie sa vyplatí ako súčasným, tak aj novým zákazníkom.“ Seitz si je istý, že výhody, ako sú atraktívne vstupné podmienky, flexibilita týkajúca sa dĺžky predplatného a tiež komplexný balíček nových funkcií, ktoré budú predstavené pri spustení nadchádzajúcej verzie EPLAN, nenechajú žiadne požiadavky nenaplnené.

Náš cieľ: intenzívny dialóg so zákazníkmi

„Na úspech našich zákazníkov sa zameriava všetko, čo robíme,“ hovorí Seitz. „Naším vývojom softvéru ich chceme plne presvedčiť a zároveň inšpirovať.“ Toto prehlásenie tiež načrtáva krédo spoločnosti: zaisťovať a presadzovať úspech svojich zákazníkov pomocou efektívnych inžinierskych procesov. Generálny riaditeľ Seitz sa navyše teší na model predplatného, ​​ktorý prinesie ešte intenzívnejší dialóg so zákazníkmi. „Chceme ďalej prehlbovať vzťahy s našimi zákazníkmi. V dobách digitálnej a priemyslovej transformácie tvorí úzka komunikácia základ úspechu na oboch stranách.

Nové podmienky predplatného sú k dispozícii okamžite. Ako noví klienti, tak aj stávajúci zákazníci však môžu do 31. júla 2021 naďalej získavať nové alebo ďalšie licencie ako trvalé licencie.

Mohlo by ťa tiež uajímať: EPLAN webináre ZADARMO – Už takmer 30 záznamov!

Autor: EPLAN