Mico67 – kontrola záťažových obvodov v poli

Mico67 | Tak skoro, ako je to nutné, tak neskoro, ako je to možné: systém napájania prúdom Mico od spoločnosti Murrelektronik charakterizuje inteligentná vypínacia charakteristika. Mico67 dopĺňa decentrálne inštalačné riešenia a presúva kontrolu záťažového obvodu zo skriňového rozvádzača na miesto diania.

Na elektronickú nadprúdovú ochranu teraz spoločnosť Murrelektronik ponúka dva nové moduly z produktovej série Mico. Tieto moduly s druhom ochrany IP67 sú vhodné pre aplikácie, v ktorých je istených veľa snímačov a ovládačov s podobnými požiadavkami. Vďaka napájaniu s jedným konektorom L M12 sa moduly dajú napájať až 16 A a podľa variantu sa dá prúd viesť aj ďalej. Každý modul je vybavený 4 portami M12, s kódovaním A, NEC Class 2, ktoré sú podľa variantu istené 2 A alebo 4 A. To umožňuje úplne nové inštalačné koncepty na konštrukciu riešení napájania prúdom.

Kúpiť MICO67 prostredníctvom ESHOP MURRELEKTRONIK

Nie je potrebná žiadna konfekcia, moduly sú okrem toho skonštruované odolne voči teplote a mimoriadne priestorovo úsporne. LED zobrazujú prevádzkový stav každého portu a blikaním upozornia, keď je dosiahnuté vyťaženie na 90 percent. Pri preťažení alebo skrate blikajú LED načerveno a Mico67 ihneď príslušný port vypne. Odpojením vstupného napätia je možný jednoduchý reset. 

Prečítaj si taktiež: Ovládací panel s IO-Link

Autor:

Murrelektronik Slovakia s. r. o. 

Mýtna 48, 81107 Bratislava, SLOVAKIA 

www.murrelektronik.sk

info@murrelektronik.sk 

+421 2 57 351 351