Ovládací panel s IO-Link

Ovládací panel s IO-link |Realizácia jednoduchých riadiacich úloh s kompaktnými, decentrálnymi ovládacími jednotkami s rozhraním IO-Link

Pomocou ovládacích panelov s IO-Link sa dajú decentrálne ovládať jednoduché riadiace úlohy. Tieto tlačidlá vhodné na použitie v prevádzke sú pritom ideálne na použitie na profilových lištách šírky 40 mm vo výrobných zariadeniach alebo ochranných plotoch. Mimoriadne kompaktné ovládacie panely s IO-Link s konektorom M12 sa dajú jednoducho namontovať a pripojiť prostredníctvom plug and play – aj nevyškoleným personálom.

Murrelektronik_IO-Link_Príkazové zariadenia

Kompaktné ovládacie panely s IO-Link vás presvedčia mnohými výhodami. Kryty s IP65 umožňujú inštaláciu kdekoľvek na stroji. Montáž na hliníkových profiloch alebo rovných montážnych plochách s priloženou montážnou príchytkou sa okrem toho ukázala ako veľmi praktická. Modul sa v prípade chyby môže rýchlo vymeniť alebo bez ďalších okolkov demontovať a opäť namontovať na inom mieste.

Jednoduchá, rýchla výmena prostredníctvom konektorov M12 (štvor alebo päť pinového). Rozmanité možnosti parametrizácie farieb tlačidiel, jasu a režimov blikania redukujú náklady pri udržiavaní skladových zásob, pretože ovládacie panely sa daju jednoducho konfigurovať pre rôzne požiadavky. S piatimi štandardnými farbami, troma ľubovoľne voliteľnými RGB farbami a farebným priestorom so 16 miliónmi rôznych farieb je výber farieb nanajvýš flexibilný. Okrem toho existujú štyri rôzne režimy blikania, ktoré sa môžu nakonfigurovať pre rôzne prípady použitia. Pomocou režimu stmievača sa okrem toho dajú parametrizovať rôzne stupne jasu. Individuálne popisovanie vkladacích štítkov v laserovej tlačiarni sa môže vykonať bez námahy so samostatne dostupnými tlačovými hárkami.

Murrelektronik Slovakia s. r. o.

Mýtna 48, 81107 Bratislava, SLOVAKIA

www.murrelektronik.sk  /  info@murrelektronik.sk +421 2 57 351 351