Zviditeľnite Vašu značku štítkami vo vysokom rozlíšení | Brady

Brady | Zviditeľnite Vašu značku štítkami vo vysokom rozlíšení

Zdôraznite kvalitu Vašich produktov a hodnotu Vašej značky kvalitnými priemyselnými štítkami v ostrých a živých farbách vo vysokom rozlíšení.

Váš produkt. Vaše farby.

Zaujmite a informujte zákazníkov pomocou priemyselných štítkov, ktoré zvýraznia hodnotu Vašej značky, kvalitu Vašich produktov priamo pred očami Vašich zákazníkov. Ponúkame voľnosť pri tvorbe štítkov, aby mohli maximálne zvýrazniť váš produkt bez kompromisov, vďaka možnosti tlače akejkoľvek farby z ľubovoľnej škály farieb a v pokročilo vysokom rozlíšení. A to nie je všetko. Rozsiahle poznatky spoločnosti Brady v oblasti materiálov štítkov zaručujú, že sa štítky vášho produktu, ako aj vaša značka, odprezentujú každému zakazníkovi kdekoľvek na svete bez poškriabania a poškodenia.

Pozrite sa, ako Vám Brady pomôže zviditeľniť značku >>

Atraktívne a praktické

S našimi možnosťami tlače sú vizuály ako živé a ponúkajú vynikajúco čitateľné informácie aj tým najdrobnejším písmom. Akékoľvek údaje, od sériových čísel až po ikony používania alebo výstražné značky, môžete pridávať s rozvahou a rýchlo. Vďaka tomu dokážete pridávať také čiarové kódy produktov, ktoré sú najvhodnejšie pre čítačky vašich partnerov. A v okamihu pravdy budete so zákazníkmi komunikovať lepšie ako kedykoľvek predtým.

Kdekoľvek. Kedykoľvek.

Vďaka celosvetovej sieti spoločnosti Brady a jej distribučných partnerov dokážeme dodať kompletne vytlačené a na aplikáciu pripravené produktové štítky kdekoľvek ich potrebujete. Alebo si môžete vytlačiť svoje vlastné dizajny na naše štítky vo vlastnej réžii kedykoľvek pomocou našich moderných, plnofarebných a veľkoobjemových tlačových riešení, ako napríklad s tlačiarňou štítkov Brady VP750.

Prečítaj si taktiež:  Automatizácia označovania štítkami dostupná pre každého

Brady FullColour