TOP 6 Vianočné videa 2021| Automatizácia a robotika

Prinášame Vám TOP Vianočné videá 2021 z oblasti "aizácia a robotika", ktoré sme osobne postrehli na internete pre tento rok. Nech sa páči:

1.) FANUC

Ako prvé sme umiestnili video od FANUC, ktoré sa tento rok skutočne pohralo so zvukmi a vyskladalo pesničku zo zvukov vychadzajúcich z robotov či CNC. Skalný fanúšik aizácie a robotiky tieto zvuky rozhodne dôverne pozná a "ľúbi" ?

2.) MITSUBISHI ELECTRIC

Robot, ktorý sa stal súčasťou štandardnej rodiny a bude s ňou tráviť VIANOCE. Pri samotných vianočných prípravách, samozrejme, nesmel chýbať a priložil svoju "ruku" k dielu. Pomohol s pečením koláčov či zdobením vianočného stromčeka. Palec hore, dobrá práca tak ak robotovi, tak autorovi ?

3.) SCHUNK

Ako inak postaviť a ozdobiť vianočný stromček ak nie robotom? Perfektný je tiež stojan na stromček v podaní skľučovadla ... Čo poviete?

4.) ABB a R&B

Po úspešnej legendárnej škode 1203, v ktorej na 61. ročníku robot #Yumi pripravoval limonádu a zmrzlinu sa tento raz v ABB a R&B rozhodli obsluhovať pukance. Rovnako ako v predchádzajúcom prípade, i v tomto hral v hlavnú úlohu #Yumi

5.) SICK Sensor Intelligence

Spoločnosť SICK Sensor Intelligence zhrnul vo svojom videu rok 2021, ktorý bol v znení boja s pandémiou, riadením prekážok v zásobovaní, dovŕšením 75 rokov –a ako to oni sami hovoria, ani si neuvedomili, ako rýchlo tento rok ubehol. ?

6.) ABB

ABB nechalo nakúknuť malé deti do dielne, kde sa balia darčeky pre ježiška ...

Prečítaj si taktiež zo sekcie "aizácia a robotika": Tento robot si poradí aj s káblami | MIT