Školenia EPLAN Training Academy

Školenie Eplan | Staňte sa EPLAN profesionálom!

Ako EPLAN expert môžete zaistiť, aby vo vašom projekčnom oddelení prebiehalo všetko hladko. Pomáhame vám našimi odbornými znalosťami a rozsiahlymi praktickými skúsenosťami. EPLAN Training Academy je vaším hlavným kontaktom na všetky otázky týkajúce sa školení v oblasti projektovania. Môžete napríklad absolvovať Školenie Eplan a stať sa certifikovaným inžinierom Certified Engineer (ECE) a ťažiť z našej širokej ponuky vzdelávacích školení. Radi vám poradíme!

Školenia EPLAN Training Academy

Pokiaľ chcete zvýšiť efektivitu v oblasti projektovania, ste s EPLAN Training Academy vo veľmi dobrých rukách. Ponúkame vám koncepty školení a poradenstvo, ktoré sú prispôsobené vašim požiadavkám a ktoré vám pomôžu dosiahnuť optimálnu produktivitu pomocou riešení EPLAN. Na nasledujúcich stránkach nájdete prehľad všetkých našich školení vrátane termínov. Novo sú všetky školenia k dispozícii aj online. Prehľad workshopov a školení vrátane termínov a predplatení:

Školenie EPLAN

Prehľad workshopov a školení vrátane termínov a možnosti objednania:

Rádi vám pomôžeme!

Náš Inside Sales vám s radosťou poradí a pomôže. Mnoho otázok je možné vyriešiť priamo telefonicky alebo prostredníctvom rýchleho e-mailového kontaktu – od výberu správneho kurzu až po informácie ohľadom zabezpečenia ubytovania.

Pozri tiež: EPLAN a ich zmodernizovaná podpora zákazníkom | + tutoriály pre začiatočníkov

Telefon:+421 347 741 324 E-mail: info@eplan-sk.sk

Eplan školenie