Široký výber prístrojov R&S v plnej výbave a za cenu štandardu | Rohde

Spoločnosť Rohde & Schwarz pripravuje pravidelne špeciálne promoakcie. Jedna z nich na osciloskopy, analyzátory a napájacie zdroje v plnej výbave je opäť k dispozícii. Ak zvažujete nákup profesionálnych produktov, využite aktuálne zľavy až do výšky 48 %.

Rhode

Nemecký výrobca, Rohde & Schwarz, ponúka príležitosť zakúpiť si vybrané meracie prístroje v plnej výbave, so všetkými dostupnými rozšíreniami, v cene základnej verzie, teda za výrazne zvýhodnenú cenu.

Vďaka maximálnej výbave sú tak meracie prístroje pripravené na najrôznejšie úlohy, čím si zvýšite nielen komfort, ale aj presnosť merania pri práci.

Akcia platí do 31. 3. 2023 a zoznam všetkých produktov nájdete priamo v ponuke „TODAY’S SOLUTION FOR TOMORROW’S CHALLENGE“.

Bestsellery zo skupín osciloskopy, spektrálne analyzátory, napájacie zdroje a analyzátory výkonu.

Z najobľúbenejších produktov spomeňme napr. osciloskop série RTB2000 so zväčšením šírky pásma zo 70 MHz na 300 MHz, s dekódovaním CAN, LIN, a iných zberníc, generovaním vlastných priebehov, s extra veľkou pamäťou na ukladanie nameraných vzoriek a s ďalšími užitočnými funkciami.

RohdeRohde

Všetky uvedené meracie prístroje spoločnosti Rohde & Schwarz vám SOS electronic dodá za výhodných podmienok a v krátkom termíne.

Sťiahnuť PDF

Máte záujem o viac informácií k produktom Rohde & Schwarz alebo o technické poradenstvo pri výbere produktu? Prípadne máte inú otázku či požiadavku? Kontaktujte obchodných zástupcov SOS electronic na info@soselectronic.sk.

Prečítaj si taktiež: Kombinované riešenie na snímanie kvality vzduchu – 3 senzory v jednom

Autor: MARTIN BRESTOVIČ  SOS electronic Product Specialist