Robotická masáž tela! Čo povieš? VIDEO

Ste hanblivý? Cítili by ste sa bezpečnejšie s robotom alebo masérom? Christian Mackin / generálny riaditeľ

Ľudia vo všeobecnosti veria, že masážna terapia zmierňuje bolesť a stres a že je to oveľa lepšia alternatíva k liekom na predpis alebo k chirurgickému zákroku.

V roku 2013 mala vlastná nehoda za príčinu zlomený krk a chrbát. Lekári nahradili časti mojej chrbtice titánom, aby zabránili ochrnutiu a predpísali mi fyzickú terapiu, aby mi pomohli zotaviť sa.

Počas terapie som si predstavoval masážneho robota, s ktorým ľudia môžu hovoriť svojim prirodzeným jazykom a normálnym hlasom a teraz vďaka inžinierom IBM dokážeme s Watsonom robiť práve to. Robotovi môžete povedať, čo chcete, rovnakým spôsobom, ako hovoríte s terapeutom.

Watson tiež ukladá údaje o užívateľských profiloch a zhromažďuje tisíce životných skúseností v neurónovej sieti, katalogizuje to, čo majú ľudia radi a učia sa, čo predpisujú lekári a terapeuti. Dizajn a vývoj masážneho robota spočíval vo viac ako len spojení motorov a prevodoviek; vytvorili sme stroj s umelou inteligenciou.

Hlboké učenie algoritmov a AI je to, čo prináša robotovi robotovi život. Robot, ktorý bude čoskoro schopný rozpoznať bolesť a stresové vzorce a poskytnúť úľavu.

Len kvôli tomu cítim, pozývam vás, aby ste prišli na masáž robotom a dotýkali sa ho.

Zdroj: https://massagerobotics.com/