Priemyselné krabičky Hammond PJU vhodné do náročných externých podmienok

Hammond PJU | “Náročné prostredie, prípadne priemyselný exteriér, nie sú vhodné pre citlivé elektrické kompnenty. Riešenie pre solárne a veterné elektrárne je v malých aj väčších skrinkách série PJU. Sú vhodné aj ako rozvodné skrine pre zariadenia na úpravu a čerpanie vody, a na iné priemyselné účely.” SOS electronic  (čítanie na 2 minúty)

Priemyselné krabičky Hammond PJU

Hlavné výhody krabičiek Hammond série PJU:

● odolný materiál typu GRP, ● krytie IP66 (UL/CSA typ 4X), ● široké možnosti konfigurácie a príslušenstva, ● vhodné pre aplikácie s bezdrôtovými komunikačnými technológiami, ● nižšia cena než u alternatívy z nehrdzavejúcej ocele.

Vysoká odolnosť a stabilita materiálu

„Séria krabičiek PJU od kanadskej spoločnosti Hammond je jedna z mnohých alternatív, ktoré výrobca v tejto oblasti ponúka. Tieto krabičky, alebo už môžeme povedať aj skrinky, z polyesteru vystuženom skleným vláknom (GRP) sa vyznačujú veľmi vysokou mechanickou aj chemickou odolnosťou,“ hovorí Martin Brestovič, produktový špecialista SOS electronic, o novej sérii krabičiek v našom sortimente.

S krytím IP66 poskytujú krabičky vynikajúcu izoláciu a ochranu tam, kde môže byť zariadenie vystavené dažďu alebo je inštalované vo veľmi vlhkom, vysokoteplotnom alebo vysoko korozívnom prostredí.

Konfigurácia na mieru a bohaté príslušenstvo

Séria krabičiek PJU má široké možnosti konfigurácie presne podľa zákazníckych potrieb. Štandardne dostupné verzie zahŕňajú výber buď montážnych prírub, alebo nožičiek, sklopných či odnímateľných a priehľadných alebo pevných krytov, ako aj niekoľko typov západiek (zámkov). K príslušenstvu patria aj montážne kity, ktoré jednoducho a bezpečne pripevnia krabičky na okrúhle stožiare s priemerom do 375 mm, rovnako ako aj na štvorcové a obdĺžnikové tvary stožiarov. Viac informácií k sérii PJU( PJUF, PJUHF, PJUTF ) nájdete v dokumentoch vo formáte pdf alebo v nasledujúcej tabuľke: (Rozmery sú v mm.)

Priemyselné krabičky Hammond PJU

Dokumenty:

Prečíaj si taktiež: Riešenie na plynulú migráciu z 2G do 4G

Aplikácie

Vďaka nekovovému materiálu sú krabičky Hammond série PJU vhodné pre zariadenia využívajúce wi-fi, bluetooth alebo iné bezdrôtové komunikačné technológie, keďže antény je možné namontovať do krabičky bez tlmenia signálu.

Okrem iného sú krabičky tejto série ideálnym riešením aj pre solárne a veterné elektrárne, ako rozvodné krabičky pre zariadenia na úpravu a čerpanie vody a na mnohé iné priemyselné účely v náročnom prostredí alebo v exteriéri, napr. na montáž na stožiare.

Priemyselné krabičky Hammond PJU

Vybrané krabičky Hammond série PJU nájdete v sortimente SOS electronic dostupné priamo zo skladu SOS electronic. Všetky ostatné typy vám radi zabezpečia priamo od výrobcu.

Hlavné vlastnosti krabičiek:

  • deväť veľkostí od 154 x 159 x 105 mm do 521 x 413 x 257 mm,
  • odolné voči korózii,
  • chemicky odolné,
  • UV stabilné na vonkajšiu inštaláciu,
  • krytie IP66 (UL/CSA typ 4X),
  • montážne príruby alebo nožičky,
  • k dispozícii sú voliteľné samostatné vnútorné montážne panely,
  • prevádzkové teploty od -40 °C do 130 °C,
  • nižšia cena než alternatívy z nehrdzavejúcej ocele,
  • nekovový materiál umožňuje montáž internej antény na bezdrôtovú komunikáciu.

Potrebujete získať o kvalitných krabičkách na elektroniku značky Hammond viac informácií alebo sa chcete poradiť? Neváhajte kontaktovať SOS electronic na adrese info@soselectronic.sk.