Priemysel 4.0: Slovensko-česká inšpirácia z Nitry i on-line

Konferencie z produkcie Trade Media International dlhodobo mapujú novinky na trhu aizácie, digitalizácia a robotizácia. Aj napriek súčasné opatrenia pokračujú prípravy jednej, ktorá netradične mieri za hranice na Slovensko. S jednoduchým označením Priemysel 4.0 sa vydáva do Nitry, kde sa môžu účastníci o novinkách v obore presvedčiť osobne, ale aj on-line vďaka živému prenosu z akcie.konferencia priemysel 4.0
TIP: Chcete sa bezplatne zúčastniť konferencie, alebo len získať prístup k on-line vysielanie (vrátane záznamu)? Pokračujte na https://www.konferencie-priemysel40.sk/registracia.html  

Niet pochýb o tom, že epidémia koronavíru sužuje takmer celý svet, vrátane toho priemyselného. Kým firmy v tomto smere musí čeliť mnohým prekážkam, ukazuje sa, že technológie ako digitalizácia, aizáciu či robotizácia je nasadzovaná v stále väčšej miere. Jej výhody často dokážu znižovať riziká nepredvídateľného vývoja rovnako dobre, ako optimalizovať výrobné náklady a zvyšovať celkovo konkurencieschopnosť.

Presne také riešenia predstaví konferencie, ktorá sa uskutoční 21. 10. 2021 v Nitre. Vzhľadom k súčasným opatreniam akcia bude prebiehať v režime OTP, teda s potrebou testu, očkovanie či potvrdenie o prekonaní choroby. Organizátori navyše zaraďujú on-line stream z prednáškové časti akcie, takže je dostupná takmer pre každého.

V prípade, že sa chcete o konferencii dozvedieť viac, navštívte stránku podujatia na www.konferencie-priemysel40.sk

Môže sa stále český a slovenský priemysel inšpirovať? Aj na túto otázku si organizátori z Českej republiky mieriace na Slovensko kladú otázku. Aj preto pred samotnú akciu pripravil bonusovú epizódu tradičného podcastu Všetko o priemyslu zameraného na trendy v priemysle. Komparáciu prístupov zaisťujú hostia na opačných stranách našej bývalej rozdelenej vlasti. Slovenskú stranu zastupuje Martin Pollák, riaditeľ pre rozvoj podnikania v spoločnosti IPM Solutions. Za českú stranu okrem moderátora prehovorí Pavel Hrubý, obchodný riaditeľ v AV ENGINEERING.

Vypočujte si špeciálny podcast na https://audioboom.com/posts/7952962-digitalizace-prumyslu-v-cesko-slovensku

Konferencia Priemysel 4.0
Konferencia Priemysel 4.0