Prenos dát gigabitovou rýchlosťou | Prepínače Xelity

Prepínače Xelity | Stroje a zariadenia stále viac a viac navzájom komunikujú a ich siete fungujú ako životodarné tepny pre tok údajov.

Úspešnú digitalizáciu je preto možné zabezpečiť iba s výkonnou a spoľahlivou sieťovou technikou.

Sieťové prepínače preberajú v sieťach centrálne úlohy: Ako inteligentné komponenty infraštruktúry načítavajú vstupné dáta a odosielajú ich na port s príslušným príjemcom. Gigabitové varianty umožňujú integráciu účastníkov s obzvlášť vysokou priepustnosťou dát v krátkom čase.

Prenos dát Murrelektronik Xelity Gigabit Family

Spravované gigabitové prepínače Xelity IP20 – Inteligentné sieťové prepojenie

Spravované sieťové prepínače Murrelektronik Xelity IP20 umožňujú ethernetovým zariadeniam navzájom komunikovať prostredníctvom sieťových pripojení. Dávajú sieti možnosť nastaviť rôzne topológie, napríklad hviezdicovú alebo stromovú. Sieťové prepínače preberajú aj ďalšie úlohy, pokiaľ ide trebárs o analýzu chýb alebo diagnostiku sietí. Optimalizujú prenos údajov a ponúkajú kontrolu v sieti, napríklad prostredníctvom vzdialeného prístupu.

Zakúpiť prepínače Xelity na Murrelektronik ESHOP 

Pripojenie ProfiNet v prepínači a integrácia do konfiguračného nástroja, ako je TIA Portal prostredníctvom súboru GSDML, zjednodušujú inštaláciu. Sieť, vybavená najmodernejšou gigabitovou technikou, je bezpečne vyzbrojená do budúcnosti aj na väčšie množstvá údajov. Prepínače sú k dispozícii s ProfiNetom alebo bez ProfiNetu, otvoreného priemyselného ethernetového štandardného protokolu pre automatizáciu. Profinet využíva TCP/IP a štandardné protokoly IT a umožňuje integráciu zbernicových systémov.

Nespravované gigabitové prepínače Xelity IP20 – Dátové transportéry („Data tracks“)

Nespravované gigabitové prepínače od spoločnosti Murrelektronik sú distribútormi dát v sieťach a solídne pokrývajú základné funkcionality. Navzájom prepájajú prístroje v rámci jednej siete a efektívne prenášajú dáta vo forme paketov. Vynikajú pritom svojou rýchlosťou prenosu dát v gigabitovom rozsahu.

Nespravované gigabitové prepínače Xelity sú dokonale vyvinuté na použitie v skriňovom rozvádzači – aj pri stiesnených priestorových pomeroch. Vyznačujú sa robustným plastovým puzdrom s úzkym konštrukčným tvarom s výšky menšou ako 150 mm a montážou na montážnu lištu.

Prečítaj si taktiež: Vario-X a dni rozvodnej skrine sú spočítané

Murrelektronik Slovakia s. r. o.

Mýtna 48, 81107 Bratislava, SLOVAKIA

www.murrelektronik.sk  /  info@murrelektronik.sk +421 2 57 351 351