Mini PLC s vysokým potenciálom | PR200 | akYtec

Od domácej automatizácie až po priemyselné použitie: Programovateľné relé PR200 od firmy akYtec je mini PLC pre univerzálne použitie. Teraz táto spoločnosť z Hannoveru v Nemecku uvádza na trh rozširujúci modul, ktorým zvyšuje flexibilitu tohoto mini-PLC.

Mám záujem o mini PLC PR200

Rozširujúci modul PRM je doplnok programovateľného relé PR200, čo je mini PLC vyvinuté firmou akYtec v roku 2014. Modul PRM ma rovnaký výkon ako základná jednotka a ponúka osem ďalších digitálnych vstupov a osem digitálnych výstupov. Je možné pripojenie až dvoch rozširujúcich modulov k PR200. Toto výrazne zvyšuje potenciál PR200 pri riadení procesov. Modul PRM je k dispozícii vo verziách s napájaním 24VDC alebo 230VAC. Zariadenie má kompaktné rozmery umožňujúce jednoduchú inštaláciu na 35 mm DIN lištu. Vďaka optimalizovaným rozmerom je možné moduly PRM inštalovať nielen v rozvádzačoch ale aj v domových inštalačných skrinkách. K programovateľnému relé PR200 je modul PRM pripojený cez internú zbernicu.

Viac modelov v roku 2019

Malé a výkonné programovateľné relé PR200 bolo vyvinuté firmou akYtec v roku 2014 a od tejto doby sa už úspešne etablovalo na trhu ako cenovo efektívna alternatíva ku klasickým PLC. Toto zariadenie je vhodné najmä pre správu automatizačných systémov v oblasti bytovej výstavby, v komunálnych službách, v poľnohospodárstve a v iných priemyselných odvetviach. V priebehu roku 2019 akYtec predstaví ďalšie rozširujúce moduly, ktoré budú obsahovať analógové vstupy a výstupy pre ešte lepšie prispôsobenie programovateľného relé PR200 aktuálnym potrebám zákazníkov a ich projektov.

Objednávka Mini PLC PR200

O spoločnosti akYtec

AkYtec bola založená v roku 2010 skúsenými a vysoko kvalifikovanými odborníkmi z oblasti vývoja elektronických zariadení a automatizačných technológií. Spoločnosť sa zameriava na vývoj a distribúciu technológií priemyselnej automatizácie, ako sú programovateľné relé, zobrazovače (displeje), I/O moduly a ďalšie zariadenia. Integrácia externých technológií a výrobných kapacít umožňuje spoločnosti akYtec operatíne prispôsobovať produkty potrebám zákazníkov.