Nikdy nebolo jednoduchšie, vniesť energiu do Vašej aplikácie

Power konektory od Murrelektronik

Power konektory | MurrelektronikModerná aizačná technika a príslušná výbava vyžadujú veľa výkonu. S narastajúcou komplexnosťou inštalačných konceptov sa zvyšuje aj počet prístrojov a čoraz viac sa používajú komponenty ako I/O moduly, snímače alebo riadiace moduly. Stratégia Priemysel 4.0 a IIoT – Internet vecí – taktiež vedú k zvýšenému dopytu po technológii riadenia procesov. Dokonca aj mechanika sa vyvíja od pohonov pneumatických k elektrickým, čo znamená, že rastie dopyt po vysoko výkonných aplikáciách.

S Power konektormi od Murrelektronik je prívod požadovaného výkonu do poľa detskou hrou. Murrelektronik ponúka napájacie káble pre rôzne aplikácie vo veľkom množstve variantov, v malých sériách a s pripájacími vedeniami, ktoré sú presne prirezané na konkrétne požiadavky.

"Na konci čánku nájdeš formulár pre stiahnutie Bielej knihy a bezplatnej vzorky Power M12"

Power konektory M12

Bezpečne pripájateľné – 63 V/16 A, resp. 630 V/12 A

Nový Power M12 je maximálne kompaktný a výkonný konektor M12 od spoločnosti Murrelektronik. Je vhodný ako bezpečné zásuvné pripojenie pre lineárne pohony, krokové motory, aj ako silové vedenie pre zbernicové moduly. Čo sa týka aplikácií, je to tá správna alternatíva k 7/8“ zásuvným spojom, v ktorých sa vyžaduje vysoká hustota výkonu v kompaktnom priestore.

Konektory sú zaliate vo vysokoodolnom PUR neobsahujúcom halogény. Takto sú vhodné na použitie v najnáročnejších priemyselných aplikáciách. Integrovaná ochrana proti otrasom sa postará o bezpečné pripojenie, aj pod vplyvom rázového a vibračného zaťaženia.

Konektory MQ15

Montáž pomocou systému rýchleho pripojenia

MQ15 presvedčí praktickým systémom rýchleho pripojenia. Namontované obratom ruky. Stačí otočiť o štvrtinu otáčky, a hotovo! Umožňuje 80-percentnú časovú úsporu pri inštalácii. MQ15 je vhodný pre asynchrónne a trojfázové motory 7,5 kW a optimálny pre rozvod energie. Vďaka plochým konektorom s možnosťou dodatočného vybavenia sú asynchrónne a trojfázové motory dobre pripravené na jednoducho zasúvateľné MQ15.

7/8" (mini) konektory

Silné kompaktné napájacie Power konektory

7/8" vedenia sú perfektným riešením pre okruhy riadiaceho prúdu. Tieto káble vedené v zozname c(UL)us zodpovedajú severoamerickému priemyselnému štandardu a používajú sa už niekoľko desaťročí na napájanie komponentov a prístrojov. Robustné vedenia sú vhodné na pripojenie snímačov, akčných členov, meracích prístrojov a mnohých ďalších komponentov.

Konektory M23

Pripojenie servomotorov jednoducho a natesno

Vedenia spájajú servoregulátory s pohonmi. Na strane motora sú na výber k dispozícii zaliate konektory M23 s najrôznejšími osadeniami kontaktov. Pri výkonových konektoroch je možný výber medzi rôznymi povrchovými úpravami káblov podľa špecifikácií programu Siemens Sinamics.

Vedeli ste?

Všetky konektory od Murrelektronik sú 100-percentne testované a vykazujú prvotriednu kvalitu. Naše rozsiahle know-how v oblasti pripojovacej techniky vychádza z dlhoročných skúseností vo výrobe konektorov M8 a M12.

  Power konektory Murrelektronik

Prečítaj si tiež: Výkonné a efektívne koncepty inštalácie