Spoločnosť NICE navrhuje Smart Home

NICE  rozširuje svoje pôsobenie do sektora domácej bezpečnosti a oznámilo svoj vstup, ako majoritný akcionár, do americkej spoločnosti Abode Systems, Inc. Tá sa špecializuje na ponuku kompletného sortimentu "smart home" produktov a technologických platforiem pre koncových spotrebiteľov. 

Spoločnosť Abode bola založená v roku 2014 a je technologickým startupom so sídlom v Palo Alto v Kalifornii v Silicon Valley. Abode ponúka inteligentné riešenia pre domácu bezpečnosť a integrovanú domácu aizáciu, ktorá kombinuje najvyššie bezpečnostné štandardy s certifikáciou UL s možnosťou profesionálnej monitorovacej služby. Okrem klasického rozbočovača domácej aizácie dokáže spolupracovať so ZigBee, Z-Wave a ďalšími protokolmi, ktoré môžu byť integrované do systému. Spoločnosť má viac ako 15 000 zákazníkov v 27 krajinách so 100 000 pripojenými zariadeniami.

Christopher Carney, CEO a spoluzakladateľ Abode Systems, Inc., vyhlásil: „Sme radi, že môžeme oznámiť toto partnerstvo a stať sa súčasťou NICE, solídneho globálneho lídra s našimi rovnakými kultúrnymi a strategickými hodnotami. Dôraz spoločnosti NICE na inováciu technologických riešení a najpokrokovejších produktov  je skvelým riešením pre našich zákazníkov, partnerov a zamestnancov. Abode sa umiestnil ako inovatívny start-up na trhu s domácou aizáciou. Neúnavne sme pracovali na základnom prístupe k budovaniu produktov, ktoré sú jednoduché, flexibilné, spoľahlivé a robustné, a vždy sme pracovali na tom, aby boli domy našich zákazníkov v bezpečí. Oceňujeme zameranie NICE na dizajn a skúsenosti používateľov. Tešíme sa na spojenie síl s cieľom pokračovať v inováciách na najvyššej úrovni a urobiť Abode najvyhľadávanejšou voľbou pre domácu bezpečnosť v celosvetovom meradle. Som presvedčený, že spolu budeme v budúcnosti budovať mimoriadne projekty “.

Autor: www.niceforyou.com