Hospodárne prepojenie signálov s riadením | MASI20 | Murrelektronik

Inštalačné riešenie MASI, systém rozhrania AS spoločnosti Murrelektronik, umožňuje jednoduché a úsporné prepojenie signálov IO s nadradenými systémami riadenia. MASI umožňuje veľmi flexibilné inštalačné koncepty pre spínaciu skriňu a pole bez nutnosti pripojenia k nepružnej topológii.

Spoločnosť Murrelektronik predstavuje novú a mimoriadne kompaktnú generáciu modulov spínacej skrine MASI20 s inovatívnym novým dizajnom a vynikajúcou efektívnosťou nákladov: Vďaka týmto modulom sa dajú signály prepojiť s riadením mimoriadne hospodárnym spôsobom.

Moduly spínacej skrine MASI20 majú šírku len 19 mm, čím usporia miesto v spínacej skrini.Sú vhodné na použitie v skrinkách svorkovnice s hĺbkou 120 mm. 28 push-in svoriek je osadených na čelnej strane a sú ľahko prístupné na pripojenie.

Rozhranie AS a AUX Power sú interne premostené. Keď sa modul demontuje, nenastáva žiadne prerušenie. Varianty s polovodičovým výstupom sú vhodné pre pasívne zabezpečené riešenia do výkonu na úrovni d (funkčnosť K3). Osvetlené číselné displeje zabezpečia jednoznačnú diagnostiku IO.

Navštív našu stránku Murrelektronik a zisti viac!Murrelektronik Slovakia s.r.oPrievozská 4/B, 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinovwww.murrelektronik.sk  /  info@murrelektronik.sk+421 2 3211 1127