Jednoznačná signalizácia stavov procesu | Murrelektronik

Signalizácia stavov procesu | Osvetľovacie systémy od spoločnosti Murrelektronik ponúkajú optimálne riešenie pre všetky požiadavky na signalizáciu a osvetlenie

Digitálna transformácia nesie so sebou rozsiahle zmeny. Výrobné procesy sa stávajú rýchlejšími, flexibilnejšími a úspornejšími. Pre dosiahnutie čo najväčších úspor a najefektívnejšieho procesu je nevyhnutná investícia do inteligentných riešení pre riadenie procesov a výroby.

Signalizácia procesuSignalizačné stĺpiky a signálne lampy od Murrelektronik sú optimálnym riešením pre jednoznačnú signalizáciu na strojoch a zariadeniach vo výrobných podnikoch. Osvetľovacie telesá na strojoch umožňujú dokonalé osvetlenie v kvalite denného svetla.

Riešenia od spoločnosti Murrelektronik pre tieto aplikácie ponúkajú prvotriedne výhody:

  • LED technológia zabezpečuje vysoký tepelný výkon a zaručuje dlhú životnosť zároveň s nízkou spotrebou energie.
  • Murrelektronik ponúka ku všetkým variantom zásuvné riešenia ako M8 alebo M12, ktoré umožňujú vykonať inštaláciu vo veľmi krátkom čase.
  • Kompaktná jednotka svetiel a signalizačných stĺpikov umožňuje použitie v stiesnených priestoroch, napokon, miesto v strojoch a zariadeniach je väčšinou vzácnou komoditou.

Jednoznačné signály vďaka optimálnemu svetelnému výkonu – signalizačné LED stĺpiky Modlight Pro

Signalizačné LED stĺpiky Modlight Pro sa vyznačujú maximálnou flexibilitou vo výbere a zložení farieb. Signalizačné prvky v piatich farbách sa dajú navzájom ľubovoľne kombinovať. Do signalizačného stĺpika možno integrovať aj akustický signál s bzučiakovým prvkom. Veľkou výhodou je skutočnosť, že počas celej doby prevádzky nie je potrebná žiadna údržba.

Na jednoznačnú signalizáciu stavov procesu ponúka Murrelektronik signalizačný stĺpik Modlight70 Pro s rozhraním IO-Link. Toto zariadenie IO-Link sa dá zapojiť do inštalácie strojov mimoriadne efektívne a bez náročného parametrizovania. Pre aplikácie, v ktorých je potrebné rozpoznávanie signálov len na krátke vzdialenosti, je vhodný Modlight30.

Prečítaj si taktiež: Výkonná a spoľahlivá sieťová technika | Murrelektronik XELITY & Xenterra

Výkonné kompaktné samostatné svietidlá – signálne LED lampy Comlight56

Murrelektronik IO-Link Comlights

Signálne lampy novej línie Comlight56 sa s modernými vysokovýkonnými LED postarajú v strojoch a zariadeniach o jednoznačné signály. Vďaka inovatívnemu výbrusu prizmy svietia kompaktné svietidlá mimoriadne jasne. LED systémy sú obľúbené predovšetkým vďaka svojim nízkym prevádzkovým nákladom a veľmi dlhej životnosti. Verzia Comlight56 IO-Link je vybavená rozhraním O-Link. Kompaktné svietidlá poskytujú deväť rôznych vizuálnych efektov. Kombinácia bzučiaka a ôsmych voliteľných tónov upútava ešte viac pozornosti.

Dokonalé osvetlenie v kvalite denného svetla – strojové LED svetlo Modlight Illumix

Svetlá strojových zariadení radu Modlight Illumix zabezpečujú optimálne osvetlenie strojov a zariadení s LED technológiou v kvalite denného svetla, ktorá nevyžaduje údržbu a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Tieto svietidlá sú vďaka svojej kompaktnej konštrukcii dokonale vhodné na použitie v stiesnených priestoroch. Otočné montážne uholníky zabezpečujú pri montáži svetiel dodatočnú flexibilitu. Zásuvné konektory M8 a M12 zaisťujú rýchlu a bezchybnú inštaláciu. Modlight Illumix je dostupný v troch rôznych variantoch, z ktorých každý spĺňa bezpečnostné parametre pre iný prevádzkový režim:

  • Modlight Illumix Slim Line na použitie v sektore priemyselných a technických zariadení
  • Modlight Illumix Classic Line na použitie v prostredí s chladiacimi a mazacími prostriedkami, ako aj s odletujúcimi trieskami alebo iskrami
  • Modlight Illumix Xtreme Line pre najnáročnejšie oblasti použitia v sektore priemyselných a technických zariadení

Zodpovedajúcu pripojovaciu techniku, ako aj sprievodný informačný materiál nájdete v online-shope!

Murrelektronik Slovakia s. r. o.

Mýtna 48, 81107 Bratislava, SLOVAKIA

www.murrelektronik.sk  /  info@murrelektronik.sk +421 2 57 351 351