Video tutoriál: ITP11 Všestranný displej do kruhového otvoru pre kontrolky

Spoľahlivé monitorovanie priemyselných procesov je úloha pre displej ITP11 od akYtec. Univerzálne použiteľný zobrazovač ITP11 od spoločnosti akYtec je teraz výrazne vylepšený a vybavený novými funkciami.

Mikroprocesorom riadený digitálny displej ITP11 je vhodný pre rýchly a pohodlný vývoj a výstavbu vizualizačných systémov pre rozličné aplikácie. Môže slúžiť ako užitočné doplnkové  zobrazenie meraných hodnôt priamo v prevádzke a súčasne ako súčasť sofistikovanej centralizovanej vizualizácie. Tento procesný zobrazovač je voliteľne vybavený červeným alebo zeleným LED písmom. Je schopný škálovateľne zobrazovať signál 4-20mA a umožňuje aj linearizáciu vstupného signálu pomocou druhej odmocniny.

Jednoduchá inštalácia, univerzálne použitie

Na rozdiel od iných displejov dostupných na trhu sa dá univerzálny zobrazovač prúdovej slučky 4-20mA jednoducho nainštalovať do štandardného kruhového otvoru priemeru 22,5 mm pre signálne prvky. To umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž displeja  ITP11.

Kúpiť - Prejsť do e-schopu.

Jeho rozmery dovoľujú osadiť viac týchto displejov na ovládací panel alebo priamo na dvere rozvádzača. Krytie IP65 zabezpečí vysokú ochranu proti vode a prachu, a tak je displej vhodný najmä pre priemyselné aplikácie, napríklad pre vodárenské podniky a technológie tepelného spracovania materiálov.

Prístroj garantuje maximálny úbytok napätia 4V a najnovšia verzia je vybavená aj funkciou alarmu, ktorá aktivuje blikanie displeja v prípade odchýlky od užívateľsky určeného dovoleného rozsahu.

Aká jednoduchá je inštalácia môžete vidieť na nasledujúcom videu ... 

O spoločnostiakYtec GmbH

AkYtec bola založená v roku 2010 skúsenými a vysoko kvalifikovanými odborníkmi z oblasti vývoja elektronických zariadení a automatizačných technológií. Spoločnosť za zameriava na vývoj a distribúciu technológií priemyselnej automatizácie, ako sú programovateľné relé, zobrazovače (displeje), I/O moduly a ďalšie zariadenia. Integrácia externých technológií a výrobných kapacít umožňuje spoločnosti akYtec operatíne prispôsobovať produkty potrebám zákazníkov.