Jeden na všetko: Modlight60 Pro-RGB

Signalizačný stĺpik IO-Link Modlight60 Pro RGB od spoločnosti Murrelektronik je všestranným, prispôsobiteľným a cenovo výhodným riešením pre aplikácie, ktoré vyžadujú jasnú a spoľahlivú signalizáciu.

S 20 RGB LED diskami, 21 nastaviteľnými farbami a desiatimi rôznymi svetelnými vzormi ponúka signalizačný stĺpik IO-Link Modlight60 Pro RGB od spoločnosti Murrelektronik flexibilné možnosti pre jasnú a nápadnú signalizáciu prostredníctvom optického oddelenia jednotlivých RGB LED diskov – aj v náročných prostrediach. Jas LED sa dá nastaviť variabilne, režim Eco na zníženie jasu o 50 percent robí signalizačný stĺpik energeticky efektívnym. Jeden variant stĺpika má bzučiak, ktorý ponúka osem rôznych tónov a umožňuje tak individuálnu akustickú signalizáciu.

Nastavenie signalizačného stĺpika, ktorý je chránený proti prachu a striekajúcej vode podľa IP65, je jednoduché a nevyžaduje rozsiahlu konfiguráciu. Dá sa pripojiť prostredníctvom netieneného kábla M12 a uviesť do prevádzky bez IODD (IO Device Description). Dva rôzne IODD umožňujú individuálne ovládanie RGB LED diskov ohľadom farieb, vzoru blikania a animácií prostredníctvom procesných údajov.

Jeden stĺpik, mnohé druhy signálov

Tento signalizačný stĺpik ponúka rôzne prevádzkové režimy, vďaka čomu môžu používatelia realizovať hneď viaceré druhy signálov s iba jedným signalizačným stĺpikom. V režime Stack sa dajú jednotlivé LED disky segmentovať až na päť jednotiek, aby sa zobrazil klasický signalizačný stĺpik. Veľkosť a farba segmentov je individuálne prispôsobiteľná. Funkcia Autoscale umožňuje automatické a symetrické rozdelenie LED diskov na celoplošnú signalizáciu pre maximálnu viditeľnosť. Na presné a percentuálne zobrazenie prevádzkových procesov, napríklad na zobrazenie postupu výroby alebo stavov naplnenia, môžu používatelia siahnuť po režime Level. A v režime Slice sa dá individuálne ovládať farba, svetelný vzor a animácia každého jednotlivého LED disku.

Modlight60 Pro RGB má osvedčenie cURus pre severoamerický a kanadský trh a dá sa použiť v mnohých odvetviach, ako je automobilový priemysel, intralogistika, obrábacie stroje, balenie a polovodiče.

Pre viac info klik na www.murrelektronik.sk  Murrelektronik Slovakia s.r.oPrievozská 4/B, 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov www.murrelektronik.sk  /  info@murrelektronik.sk +421 2 57 351 351