pondelok , december 9 2019
Domov / Relax pri kávičke / SVETELNÝ SPÍNAČ S IQ | Intermatic

SVETELNÝ SPÍNAČ S IQ | Intermatic

33% medziročný nárast akéhokoľvek spotrebiteľského správania by sa malo považovať skôr za sociálny fenomén ako štatistický trend.

Pre staviteľov, dodávateľov a inštalatérov, ktorí spochybňujú záujem zákazníkov, prinášame pre Vás otázku: Aby ste udržali krok s dobou, na ktorú priečku radíte technológie? Ako reagujete na zvyšujúci sa dopyt po inteligentných domácnostiach bez toho aby ste ohrozili vašu povesť v otázke technológii?

Musíme počúvať …

Jeden z najuznávanejších firiem v oblasti domácej automatizácie veľa premýšľal nad týmito otázkami.

Spoločnosť Intermatic využila spätnú väzbu od ľudí, aby vytvorila inteligentný domáci produkt, ktorý vedie k riešeniu správy svetla novej generácie. Čo ponúka?

  • Jednoduché ovládanie zapnutia a vypnutia priamo v zariadení alebo v mobilnej aplikácii
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia kde Wi-Fi nie je potrebné. Používa sa bezdrôtové pripojenie typu peer-to-peer, ktoré je možné nastaviť ešte predtým, ako sa užívateľ nasťahuje.
  • 24/7 vzdialený prístup k riadeniu plánov osvetlenia pre ľubovoľný smartphone alebo tablet.
  • Vysoká odolnosť a robustnosť, ktorú samozrejme uživateľ od kvalitných systémov očakáva.
  • Podsvietenie displeja

„Je čas, aby stavitelia domov, dodávatelia a inštalatéri mali inteligentné osvetľovacie zariadenie, ktorých inštalácie trvá len pár minút“. Nie je potrebné žiadne Wi-Fi či iná inteligentná infraštruktúra.

Ako rýchlo? Do 15 minút nastavenia času na jedno zariadenie. „Existujú rôzne šablóny plánovania, ktoré uspokojujú 80 až 90 percent všetkých plánovacích potrieb domácnosti. Navyše inštalatér môže vytiahnuť uložené plány a použiť ich na akýkoľvek nový inteligentný časovač v stene. Časovač / prepínač je dokonca pripravený na budúcnosť: Jednotka má možnosť aktualizácie firmvéru.

Ovládanie hlasom? 

Ascend Smart sa integruje s Amazon Alexa a umožňuje ovládanie hlasom. Majitelia domov stačí povedať: „Alexa, zapnite kuchynské svetlá“

www.intermatic.com

Pozri taktiež:

Revolučné ovládanie umelej ruky mysľou!

Johnny Matheny: prvá osoba ovládajúca umelú ruku pomocou mysle?  Potom, čo stratil ruku na rakovinu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X