Perfektné spoje | Všetky oblasti spracovania potravín | F&B PRO | Murrelektronik

F&B PRO - V potravinárskom priemysle majú hygiena a čistota elementárnu dôležitosť. Stroje a zariadenia musia zodpovedať týmto požiadavkám - a prirodzene tiež integrovaným elektrickým súčiastkam.

Zásuvné spojky série F&B Pro spoločnosti Murrelektronik sú dimenzované špeciálne na používanie v potravinárskom priemysle. Zásuvné spojky sú vynikajúco odolné proti čistiacim prostriedkom, UV-žiareniu a zaťaženiu ozónom - testované podľa IP69K a ECOLAB. Vedenie z TPE-S presvedčí okrem toho veľmi dobrou vhodnosťou vlečných reťazí (5 miliónov ohýbacích cyklov a 2 milióny torzných cyklov). Tiež prestriekané hlavy zástrčky, ako aj skrutkové spoje z ušľachtilej ocele sú s ohľadom na nariadenia EHEDG hygienicky skonštruované. Modré zafarbenie umožňuje ľahkú identifikáciu materiálu s cudzími telesami v potravinách.

Klikni na náš e-shop Murrelektronik ...

Existuje vedenie v rôznych verziách a dĺžkach, 3-, 4-, 5- alebo 8-pólové, kompletne namontované alebo s otvoreným koncom vedenia, s plochými zásuvnými spojkami, s alebo bez LED. Všetky výrobky sú schválené UL a používané materiály konformné k zadaniam FDA, (EÚ) 10/2011 a ES 1935/2004. Tieto vlastnosti v kombinácii s existujúcou rozmanitosťou poskytujú maximálnu funkčnosť pre inštalačné riešenia v potravinárskom priemysle. Viac informácii: www.murrelektronik.sk Murrelektronik Slovakia s.r.o Prievozská 4/B, 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov www.murrelektronik.sk  /  info@murrelektronik.sk +421 2 3211 1127