Murrelektronik a murrplastik uzatvárajú strategické partnerstvo

Súhrnné opatrenia na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku 

Murrelektronik, špecialista na decentrálnu aizačnú techniku a murrplastik, priekopník v oblasti inteligentného manažmentu káblov, sa dohodli na strategickom partnerstve s cieľom optimálne splniť individuálne požiadavky v odvetví aizácie.

Spoločnosť Murrelektronik má viac ako 40 rokov skúseností v oblasti aizovaných riešení na mieru, čím sa etablovala ako popredný dodávateľ. Murrplastik má viac ako 60 ročný know-how vo vývoji, výrobe a predaji systémov manažmentu káblov a jednotlivých komponentov, čím dokonale dopĺňa ponuku služieb spoločnosti Murrelektronik.

Spoločné využívanie predajného potenciálu na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku sa začne v januári 2024. Spoločnosť Murrelektronik tak predstavuje komplexné portfólio spoločnosti murrplastik vrátane priemyselných riešení na ochranu káblov, vedenie káblov a označovanie káblov. Táto spolupráca umožňuje ponúknuť zákazníkom všetko, čo potrebujú pre vysoko výkonné stroje a spoľahlivé výrobné zariadenia, a to z jedného zdroja.

„Zameriavame sa na využitie synergií spoločností Murrelektronik a murrplastik, aby sme našim zákazníkom ponúkli špičkové komplexné riešenia pre inštalačné koncepty. Vďaka rozšírenému sortimentu a prístupu ku rozsiahlej palete riešení pre manažment káblov vytvárame pre našich zákazníkov jasnú pridanú hodnotu. Tešíme sa na sľubnú spoluprácu,“ komentuje Andreas Chromy (Managing Director Cluster CEE, Murrelektronik GmbH).

Partnerstvo spája rozsiahla expertíza oboch spoločností a zdôrazňuje záväzok spoločnosti Murrelektronik stanovovať nové štandardy v odvetví aizácie.

https://youtu.be/nPiGe8AYzjw

 

Murrelektronik Slovakia s. r. o.

Mýtna 48, 81107 Bratislava, SLOVAKIA

www.murrelektronik.sk  /  info@murrelektronik.sk +421 2 57 351 351