Cube67 Hygienic Design | Aktívny aj v potravinárskej zóne

Cube67 je modulárne zostavený zbernicový systém od spoločnosti Murrelektronik pre perfektné decentralizované inštalačné koncepty. Jeho flexibilita umožňuje realizovať optimálne riešenie pre každú aplikáciu – priebežne od stupňa krytia IP20 po IP69K. Cube67

S modulmi Hygienic Design pre Cube67 je systém Cube schopný rozvinúť svoje silné stránky aj v strojoch a zariadeniach pre potravinársky priemysel.

Prejdi na e-shop a zakúp si produkt!

V potravinárskom sektore sú kladené mimoriadne vysoké požiadavky na odolnosť a možnosť čistenia použitých komponentov. Moduly Cube67 Hygienic Design Module tieto požiadavky konzekventne plnia. Pozostávajú z uzavretého telesa z ušľachtilej ocele a závitových puzdier z materiálu V4A (1.4404) a sú vyhotovené tak, aby sa dali bez problémov čistiť. Disponujú vysokým stupňom ochrany IP69K. Inštalačný koncept Cube67 tak môže byť aktívne využívaný aj v potravinárskej zóne.

Toto ponúka celkom konkrétny potenciál úspor:

  • Použitie modulov Cube67 Hygienic Design umožňuje ušetriť veľmi drahé svorkovnicové skrinky z ušľachtilej ocele používané v potravinárskom sektore.
  • Paralelné vedenie jednotlivých káblov cez mriežky z ušľachtilej ocele je v sektore Food & Beverage extrémne náročné a vyžaduje používanie veľmi drahých špeciálnych káblových viazačov. Pri systéme Cube slúži na vstup priamo do procesu jeden jediný systémový kábel. Šetrí to miesto a znižuje náročnosť inštalácie.

Ventilové terminály a inteligentné senzory sa dajú nákladovo efektívne pripojiť cez IO-Link-Master modul.

Viac informácii: www.murrelektronik.sk

Murrelektronik Slovakia s.r.oPrievozská 4/B, 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov www.murrelektronik.sk  /  info@murrelektronik.sk +421 2 3211 1127