Buďte vždy o krok napred. AI Servo Monitor predpovedá závady za vás! FANUC

AI Servo Monitor | S každou závadou či výpadkom si vieme poradiť. Ale nie je ešte lepšie prípadným problémom predchádzať? Preto spoločnosť FANUC vyvinula nástroj AI Servo Monitor, ktorý zdokonaľuje prediktívnu údržbu vašich strojov s FANUC CNC riadiacim systémom a zaistí tým hladký chod všetkých procesov bez výpadkov.

AI Servo Monitor FANUC DA

AI Servo Monitor je softvér, ktorý s pomocou strojového učenia vizualizuje anomálie pohonných systémov pre servomotory a vretená. Analyzuje dáta každodennej prevádzky a zobrazuje výsledky v intuitívnych grafoch.

Užívatelia tak môžu ľahko sledovať abnormality na svojom stroji CNC FANUC.

Spolu s nazbieranými údajmi analyzuje AI Servo Monitor výrobné dáta každého pohonného systému.

Softvér automaticky vytvára základný model stroja v normálnom stave – vygenerované „skóre“ anomálie potom vyjadruje rozdiel medzi základným stavom a denne zaznamenanými hodnotami. Hneď ako táto hodnota prekročí preddefinované limity, zašle sa e-mailové upozornenie s varovaním o potenciálnom zlyhaní stroja.

Aké sú výhody AI Servo Monitor?

  • Nepotrebujete žiadny cloud. Všetky zhromaždené dáta môžu zostať u užívateľa a nevyžadujú externé pripojenie ku cloudu.
  • Zaobídete sa bez ďalších senzorov. AI Servo Monitor monitoruje otáčky motora a krútiaci moment priamo zo servomotora alebo vretenového motora.
  • Kompatibilita so staršími FANUC CNC strojmi. AI Servo Monitor dokáže pracovať s väčšinou FANUC CNC a servami FANUC zo systémov FS16i/18i-B a novších.
  • Ušetríte na servisných nákladoch. Pretože AI Servo Monitor poskytuje prehľad o mechanických prvkoch stroja skôr, než dôjde k problému, je možné vykonávať jednoduchšie a menej nákladné opravy.
  • Jednoduché sledovanie dát. Preškolený personál môže prostredníctvom webového rozhrania sledovať stav anomálií zobrazených v intuitívnych grafoch.

AI Servo Monitor zvýši spoľahlivosť servomotorov, vretenových motorov a mechanických súčastí stroja. Dáta pomôžu zaistiť bezproblémový beh procesov, a vy tak budete môcť byť v pokoji, že všetky operácie bežia tak, ako majú.

Nielen ohľadom AI Servo Monitoru vám kedykoľvek radi poradíme. Spojte sa s nami a spoločne vyriešime všetko, čo sa týka automatizácie a robotizácie vo vašej firme.

Email: info.sk@fanuc.eu  | Telefón: +421 376 300 759
 
 

Nebojte sa automatizácie! Programovanie robotov FANUC je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým

Zdroj: factoryautomation.cz

FANUC Slovakia s.r.o.

Pri Jelšine 3636/ 1, 949 01 Nitra

Školenie Fanuc / programovanie robotov