Automatizácia označovania štítkami dostupná pre každého | BRADY

Automatizácia označovania | Zaujímate sa o spôsob, ako prekonať nedostatok ľudských zdrojov, znížiť náklady na manuálnu prácu a pritom zaistiť  100% sledovateľnosť svojich výrobkov či komponentov?  Tak potom je najvyšší čas na aizáciu označovania!

aizáciu označovania A8500 FlexCell PCB Label Printer Applicator_v1

Vďaka spoločnosti Brady sa aizované systémy štítkovania stávajú naozaj dostupným riešením pre každého výrobcu, ktorému záleží na neustálom zdokonaľovaní svojich výrobným procesov. Umožnia Vám nielen splniť požiadavky na sledovateľnosť ale zároveň ochránia ziskovosť.

Vedeli ste, že každý komponent, ktorý vyrobíte, sa môže stať generátorom údajov pre váš MES? Riešenie pre aickú tlač a aplikáciu od Brady predstavuje šikovný spôsob, ako zabezpečiť, aby bola každá vyrobená súčiastka, ako napríklad DPS, prepojená s vašou Smart Factory. Plne aizované riešenie označovania umožní sledovateľnosť a analýzu výrobných údajov bez ľudského zásahu.

Pozrite si prehľadnú infografiku >>

Brady môže ponúknuť niekoľko druhov riešení aizácie v závislosti od potrieb zákazníka. Ich súčasťou sú štítky priemyselnej kvality, softvér na aizovanú tlač štítkov a aizované systémy tlače a aplikácie.

K dispozícii sú tlačovo-aplikačné zariadenia na automatizované označovanie dosiek plošných spojov, ktoré konzistentne tlačia a nanášajú aj miniatúrne polyimidové štítky, ktoré dokážu odolať celému procesu výroby DPS. Alebo si môžete vybrať pokročilé in-line špičkové aizované systémy, ktoré aicky vytlačia a umiestnia spoľahlivý štítok na komponent za 3 sekundy.

Chcete vedieť viac? Potom si určite prelistujte prehľadnú brožúrku pre aizáciu označovania DPS v angličtine. K dispozícii na voľné stiahnutie je tu >>

Prečítajte si taktiež: Zásadné zvýšenie produktivity s dostupnou RFID technológiou | BRADY

Vždy je skvelé stretnúť sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi vo výrobnom priemysle a podeliť sa o nápady, výzvy a vízie. Kontaktujte nás a radi si dohodneme stretnutie aj s predvedením systému priamo vo Vašich priestoroch.

Vyplňte krátky formulár a radi sa s Vami spojíme >>

BRADY s.r.o.

Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Email: central_europe@bradycorp.com

Tel: +421 902 939 406

www.brady.sk