Ako zefektívniť výrobu a kontrolu procesov? Strojové videnie

Strojové videnie je stále viac využívaným nástrojom na zefektívnenie kontroly procesov a výroby. Táto technológia umožňuje aizáciu a optimalizáciu kontrolných procesov, čím sa zvyšuje efektivita a znižujú náklady.

V poslednej dobe nachádza uplatnenie aj v netradičných odboroch.

Využitie strojového videnia je historicky možné nájsť v širokej škále priemyselných odvetví, ako sú automobilový priemysel, výroba súčiastok pre hutnícky priemysel, ťažký priemysel, plastikársky priemysel, elektrotechnický priemysel, výroba waferov, polovodičov a tepelných výmenníkov. Vďaka spojeniu špičkových komponentov a expertných tímov sa nám však darí zefektívniť odbory ako potravinárstvo, rôznorodé detekcie povrchových chýb (prípadne veľmi detailná detekcia chýb), stavebníctvo, mobilné mapovanie, a dokonca archeológia či marketing.

Ako spoločnosť ATEsystem ponúkame špičkové riešenia na mieru pre našich zákazníkov.

Naše riešenia môžu zahŕňať nielen samotnú technológiu strojového videnia, ale aj využitie umelej inteligencie,

...čo nám umožňuje prispôsobiť projekty aj na veľmi špecifické kritériá. Našim zákazníkom prinášame výhody ako zvýšenie produktivity, zníženie chybovosti, zlepšenie kvality a zvýšenie bezpečnosti práce. Tieto kritériá sme vďaka dekáde skúseností vyhodnotili ako kľúčové pre úspešnosť podnikov a úspešnému boju s konkurenciou.

Prečítaj si viac o "strojovom videní" v našej knižnici vedomosti! 

Našim cieľom je vyhovieť špecifickým potrebám a umožniť maximalizovať efektivitu a produktivitu výrobných a kontrolných procesov. Úspešnou implementáciou by však prechod do modernejšej podoby Vašej výroby nemal končiť, preto s vami zostaneme v kontakte a naďalej vám budeme poskytovať technickú podporu. Pokiaľ sa rozhodnete zriadiť vlastný tím vizuálnej kontroly, môže u nás absolvovať špecializované školenie. Prípadne vašim zamestnancom budú zadarmo ponúkané výpožičky najmodernejších technológií, aby bol zaistený Váš konkurenčný náskok. Pokiaľ vás naše služby zaujali, neváhajte nás kontaktovať s akýmkoľvek dotazom, prípadne sa môžete registrovať na našom e-shope. ATE System logo

Autor: ATESystem