!!! ABB ponúka licencie RobotStudia zdarma

Spoločnosť ABB pomáha zákazníkom

Počas súčasnej krízy spoločnosť ABB prichádza so snahou pomôcť zákazníkom a partnerom udržať výrobné linky v prevádzke a umožniť priemyslu ďalej fungovať, zatiaľ čo mnohí pracujú z domu.

Od piatku 27.3 až do konca roka 2020 sú kľúčové digitálne služby spoločnosti dostupné zadarmo. Tieto služby umožňujú spravovanie výrobných liniek na diaľku a udržanie optimálnej prevádzky robotických systémov aj pri obmedzenej možnosti ľudskej interakcie. Digitálne nástroje umožnia zákazníkom ďalej pracovať a pripravovať projekty, kým sa pracovný režim vráti do normálu.

Ponúkané služby:

ABB Ability™ Connected Services

Platforma Connected Services monitoruje životnosť a výkon jednotlivých robotov alebo skupín robotov. Pomáha s riadením robotických systémov a udržaním ich pracovného výkonu. Vďaka tejto službe je taktiež možné vopred odhaliť problémy, ktoré by mohli viesť k neplánovanému prerušeniu prevádzky skôr ako k nim dôjde.

 

Robotstudio®

Robotstudio® je softvér slúžiaci na simulácie a offline programovanie. Ponúka digitálne kópie (dvojčatá) objektov a systémov na pracovisku, vďaka čomu je možné sledovať čo sa deje na výrobnej linke. Offline programming nástroj umožňuje používateľom vytvárať, simulovať a testovať konfiguráciu robota vo virtuálnom 3D prostredí bez fyzického zásahu do výroby. Všetky funkcie tohto softvéru sú k dispozícií zadarmo.

Technická podpora na diaľku

V prípade potreby technickej podpory, spoločnosť ponúka bezplatnú technickú podporu na diaľku formou videohovoru (Skype, Zoom, Teams). Pre získanie prístupu k tento podpore, stačí kontaktovať miestneho zástupcu spoločnosti, alebo navštíviť stránku https://new.abb.com/products/robotics/digital-operation-centers.

Čítaj tiež: Ako sa delia priemyselné roboty?
Zdroj:

2020. ABB to make digital service free of charge to help customers maintain production. [online]. Dostupné na: <https://new.abb.com/news/detail/59343/abb-to-make-digital-service-available-free-of-charge-to-help-customers-maintain-production>