piatok , december 6 2019
Domov / NEWS Automatizácie / Perfektné spoje | Všetky oblasti spracovania potravín | F&B PRO | Murrelektronik

Perfektné spoje | Všetky oblasti spracovania potravín | F&B PRO | Murrelektronik

F&B PRO – V potravinárskom priemysle majú hygiena a čistota elementárnu dôležitosť. Stroje a zariadenia musia zodpovedať týmto požiadavkám – a prirodzene tiež integrovaným elektrickým súčiastkam.

Zásuvné spojky série F&B Pro spoločnosti Murrelektronik sú dimenzované špeciálne na používanie v potravinárskom priemysle. Zásuvné spojky sú vynikajúco odolné proti čistiacim prostriedkom, UV-žiareniu a zaťaženiu ozónom – testované podľa IP69K a ECOLAB. Vedenie z TPE-S presvedčí okrem toho veľmi dobrou vhodnosťou vlečných reťazí (5 miliónov ohýbacích cyklov a 2 milióny torzných cyklov). Tiež prestriekané hlavy zástrčky, ako aj skrutkové spoje z ušľachtilej ocele sú s ohľadom na nariadenia EHEDG hygienicky skonštruované. Modré zafarbenie umožňuje ľahkú identifikáciu materiálu s cudzími telesami v potravinách.

Klikni na náš e-shop Murrelektronik …

Existuje vedenie v rôznych verziách a dĺžkach, 3-, 4-, 5- alebo 8-pólové, kompletne namontované alebo s otvoreným koncom vedenia, s plochými zásuvnými spojkami, s alebo bez LED. Všetky výrobky sú schválené UL a používané materiály konformné k zadaniam FDA, (EÚ) 10/2011 a ES 1935/2004. Tieto vlastnosti v kombinácii s existujúcou rozmanitosťou poskytujú maximálnu funkčnosť pre inštalačné riešenia v potravinárskom priemysle.

Viac informácii: www.murrelektronik.sk

Murrelektronik Slovakia s.r.o
Prievozská 4/B, 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov
www.murrelektronik.sk  /  info@murrelektronik.sk
+421 2 3211 1127

Pozri taktiež:

SCHUNK

Viac inteligencie v dizajne, uvedení do prevádzky a počas prevádzky | SCHUNK

Z pohľadu spoločnosti SCHUNK ponúka veľtrh Motek 2019 vynikajúce možnosti na to, ako praktickým spôsobom zažiť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

X